Історичний урок пам’яті

Добавлено: 25.03.2021 Переглянуто: 520

24 березня було проведено історичний урок пам’яті з курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які проходять практику у військовій частині А3990.

. Захід відбувся у формі презентації виставки «Українська революція 1917-1921 років: регіональний вимір» та «Українське військо 1917-1921 років». На тематичних банерах були представлені світлини видатних діячів українського визвольного руху, фотодокументи, хронологічний перебіг подій Української революції та спогади про ті часи. Ця фотовиставка розміщується за сприянням Українського інституту національної пам’яті на першому поверсі навчального корпусу, її можуть переглянути усі охочі курсанти Військового коледжу та навчального центру військ зв'язку.