В інституті пройшли змагання серед підрозділів з баскетболу та настільного тенісу

Добавлено: 19.03.2021 Переглянуто: 261

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулись змагання з баскетболу та настільного тенісу серед команд курсантських підрозділів.

Змагання були емоційними, але водночас зосередженим. Гравці продемонстрували високий рівень підготовки та захопливу гру.

Переможцями та призерами змагань з баскетболу стали:

І місце – команда 37 курсу (факультет бойового застосування систем управління та зв’язку)

ІІ місце – команда 10 курсу (факультет телекомунікаційних систем)

ІІІ місце – команда 20 курсу (факультет інформаційних технологій).

За результатами змагань з настільного тенісу призові місця розподілились наступним чином:

І місце – команда 17 курсу (факультет телекомунікаційних систем)

ІІ місце – команда 19 курсу (факультет телекомунікаційних систем)

ІІІ місце – команда 38 курсу (факультет бойового застосування систем управління та зв’язку)

Щиро вітаємо курсантів – переможців, призерів та учасників змагань!