Першокурсниця стала призеркою другого (підсумкового) етапу ХХI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Добавлено: 18.03.2021 Переглянуто: 274

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся другий (підсумковий) етап ХХI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, спрямований на утвердження її державного статусу.

Друге місце здобула курсантка першого курсу факультету інформаційних технологій Ольга Турчак.

Зазначимо, що у мовному змаганні, який відбувся 16 березня, взяли участь курсанти із семи вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів і ліцеїсти з двох військових ліцеї, які написали творчі роботи підсумкового етапу ХХI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.