Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

З робочим візитом до ВІТІ завітав Директор департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України

Добавлено: 16.03.2021 Переглянуто: 427

До Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з робочим візитом завітав Директор департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимир МІРНЕНКО.

Основною метою заходу стало вивчення питань організації освітньої діяльності та доведення основних напрямків оборонної реформи щодо розвитку військової освіти, у тому числі створення багаторівневої системи професійної військової освіти відповідно до стандартів НАТО та кращих вітчизняних і закордонних практик.

Зустріч складалась із декількох частин. Пан МІРНЕНКО зустрівся із керівним складом інституту, ознайомився з матеріально-технічною базою кафедр інституту та організацією навчального процесу, а також поспілкувався з науково – педагогічним складом ВІТІ щодо основних напрямів трансформації військової освіти.

Під час зустрічі було піднято ряд важливих питань щодо військової освіти в Україні, акредитації навчального закладу, передумов трансформації підготовки майбутніх офіцерів за стандартами НАТО та обов’язковому вивченню англійської мови кожним офіцером Збройних Сил України протягом найближчих п’яти років.