Курсанти ВІТІ відвідали музей історичних коштовностей України

Добавлено: 14.03.2021 Переглянуто: 494

14 березня, курсанти факультету Інформаційних технологій відвідали музей історичних коштовностей України.

Оглядова екскурсія, за сприянням Генерального директора Національного музею історії України, по експозиції музею ознайомила курсантів інституту з розвитком ювелірного мистецтва від доби бронзи до сучасності.

Об’єктом уваги особового складу стали матеріали археологічних досліджень: прикраси зброї, вуздечок, вбрання, ритуальних речей, а також особисті прикраси, які віддзеркалюють культуру кіммерійців, скіфів, сарматів – племен, що владарювали, більш ніж тисячу років – з ІX ст. до н.е. до IV ст. н.е.

Неабиякий інтерес визвали вироби східнослов’янських ювелірів VI–VIII ст. та майстрів Київської Русі ІХ–ХІІІ ст.

Крім цього, курсанти ознайомилися з декоративно-ужитковим мистецтвом XVI–XX ст.: творами українських, середньоазійських, закавказьких і західноєвропейських ювелірів.