Військовослужбовці ВІТІ здобули перші місця на змаганнях з бойового самбо та грепплінгу

Добавлено: 14.03.2021 Переглянуто: 311

Учасники збірної команди інституту з рукопашного бою гідно виступили на Відкритому чемпіонаті міста Києва з грепплінгу та Чемпіонаті України з бойового самбо та здобули три медалі.

Днями, відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок зі спортивного та бойового самбо. Участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з різних куточків України.

Представник команди Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Дмитро Білоусов (інформаційно-телекомунікаційний вузол «Дункан») завоював срібну медаль у ваговій категорії 98 кг з бойового самбо.

Ще дві золоті медалі на Відкритому чемпіонаті міста Києва з грепплінгу здобув курсант факультету телекомунікаційних систем Тарас Власюк (вагова категорія 85 кг) у грепплінгу та Mix Fight MMA.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо наснаги та нових звершень!