УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У ВІТІ творча зустріч з актором театру і кіно Дмитром Лінартовичем

Добавлено: 12.03.2021 Переглянуто: 409


12 березня до Дня українського добровольця на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбулась творча зустріч з актором театру і кіно Дмитром Лінартовичем.

Курсантам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Дмитро Лінартович презентував свій музичний альбом «Мобілізація», що складається із пісенних балад на військову тематику. У цих 13 треках стільки емоцій, чесно написаних і проспіваних тим, хто пройшов війну на сході України.

Учасники зустрічі з захопленням та задоволенням слухали, співали пісень та спілкувалися з тим, хто безпосередньо має військовий бойовий досвід та на власному прикладі надихає курсантів, мотивує досягати поставлених цілей, розкриває справжню суть патріотизму.

Зазначимо, що наш гість Дмитро Лінартович – музикант, автор текстів і музики, актор, в яких зіграв головні ролі: «Той, хто пройшов крізь вогонь», «Осінні спогади», «Толока». Після школи пройшов військову службу у Державній прикордонній службі, а під час АТО/ООС був мобілізований до ЗС України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх