Привітання начальника інституту генерал-майора Віктора Остапчука з нагоди Міжнародного жіночого дня

Добавлено: 08.03.2021 Переглянуто: 237

Шановні жінки, прекрасна половина нашого інституту!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного дня жінок! Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінками.

Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте світові стати кращим і красивішим.

Щиро зичу вам кохання, теплоти близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів. Бажаю вам здоров'я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег! Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

З повагою,

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Генерал-майор. Віктор ОСТАПЧУК