У Військовому інституті відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

Добавлено: 06.03.2021 Переглянуто: 384

Сьогодні, 5 березня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Жінок-військовослужбовців та працівниць ЗС України привітав начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук.

Сьогодні важко уявити собі військову службу без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець, адже прекрасна половина людства є активною, прогресивною та цілеспрямованою рушійною силою в суспільстві. Бажаємо лиш приємних турбот, яскравих відкриттів та неймовірних перемог, - зазначив начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук.

За значний внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, сумлінне служіння українському народу, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня жінок-військовослужбовців та працівників Збройних Сил України нагородили відомчими нагородами, відзнаками та цінними подарунками.

Подарунком до весняного свята став музичний концерт у виконанні артистів оркестру Збройних Сил України.