Військова професія – зв’язківець (АрміяInform)

Добавлено: 05.03.2021 Переглянуто: 557

Без військових зв’язківців неможливі скоординовані дії підрозділів, і як наслідок – невиконані бойові завдання. Коли зникає зв’язок, війська стають фактично сліпими.

Кореспондентам АрміяInform вдалося поспостерігати на одному з полігонів поблизу Чернігова, як військові зв’язківці відточують свої навички під час тактико-спеціального заняття, та розпитати начальника штабу – першого заступника командира батальйону зв’язку капітана Вадима Третильницького про те, що мають вміти військові зв’язківці.

Повний текст статті АрміяINFORM (Інформація від 04.03.2021 року)