До Всесвітнього дня письменника на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбувся майстер-клас «Я малюю разом із Тарасом Шевченком»

Добавлено: 04.03.2021 Переглянуто: 281

У кафедральній артмайстерні відбувся майстер-клас «Я малюю разом із Тарасом Шевченком», де курсанти розмалювали малюнки за творами видатного поета не фарбами, а запашною кавою, цукром, ваніллю та корицею.

Крім цього, вони дізнались про техніки й жанри, до яких звертався талановитий художник.

Нагадаємо, що Тарас Шевченко був одним з найталановитіших майстрів офорту того часу та прекрасно володів всіма відомими засобами графічного зображення. У його творчості поезія і живопис тісно пов’язані між собою. Свого часу відомий художник Леонардо да Вінчі стверджував, що «малярство – це німа поезія, а поезія – промовисте малярство».