На базі ВІТІ відбувся випуск офіцерів за призовом

Добавлено: 03.03.2021 Переглянуто: 440

3 березня на базі Батальйону забезпечення навчального процесу інституту, що в смт Семиполки на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації відбувся черговий випуск офіцерів за призовом.

Протягом 3-х місячного навчання офіцери здобули необхідні теоретичні знання та практичні навички з експлуатації сучасних та перспективних засобів зв’язку, які використовуються для забезпечення управління військами різних ланок управління у військових частинах та з’єднаннях Збройних Сил України.

Зазначимо, що заняття проходили в польових умовах викладачами з урахуванням досвіду бойових дій на сході Україні.

Усі офіцери мають достатні знання та практичні навички, які допоможуть їм гідно виконувати посадові обов’язки на офіцерських посадах у військах, - зазначив начальник курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації капітан Веніамін Білорі.

Під час урочистого випуску капітан Білорі побажав слухачам успіхів під час подальшого проходження служби, міцного здоров’я та мирного неба.