Перша військова радіостанція України – Армія FM святкує 5-річний ювілей

Добавлено: 01.03.2021 Переглянуто: 516

Сьогодні, 1 березня перша військова радіостанція незалежної України - Армія FM святкує 5 років від дня заснування.

Особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут привітав перше військове радіо з 5-річним ювілеєм.

Нагадаємо, що у 2016 році Міністерство оборони України ухвалило рішення про створення спеціалізованої радіостанції, програми якої перш за все орієнтовані на військовослужбовців. У березні того ж року, розпочалося тестове мовлення «Армія FM».

На початку свого існування радіостанція працювала тільки в Інтернеті, а згодом розпочала ефірне мовлення. Досить швидко сформувалися формат і програмна концепція радіостанції: в ефірі «Армія FM» зазвучали новини, а також інформаційні, освітні, культурно-просвітницькі, музичні та розважальні програми.

Нині військове радіо мовить у 25 містах України.