Офіцери за призовом склали комплексний випускний екзамен

Добавлено: 27.02.2021 Переглянуто: 399

Протягом чотирьох днів слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації ВІТІ складали комплексний випускний іспит. На ньому офіцери показали всі знання та навички котрі отримали під час трьох місячного вишкілу.

Серед екзаменаційних дисциплін були такі як: системи та комплекси зв’язку, організація військового зв’язку, загальновійськова підготовка. Офіцери-зв’язківці проявили здобуті знання, як в теорії так і на практиці.

За результатами іспитів екзаменаційна комісія відзначила високий рівень знань набутих слухачами за час навчання. Та зазначила, що вчорашні цивільні, а тепер вже офіцери готові до подальшої служби в частинах та підрозділах Збройних Сил України.