Добавлено: 27.02.2021 Переглянуто: 1785

У Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завітали ліцеїсти Київського військового ліцею імені І.Богуна.

Заступник начальника військового інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко розповів про умови вступу та за якими спеціальностями здійснюється підготовка курсантів.

Для потенційних курсантів провели екскурсію по спеціалізованим навчальним класам та специфікою роботи випускних кафедр своїх спеціальностей.

У ВІТІ на день відкритих дверей завітали ліцеїсти Київського військового ліцею імені І.Богуна (інформація від 27.02.2021)