Відбувся науково-практичний семінар з обговорення варіантів захисту ОВТ, військових об’єктів від керованих боєприпасів запущених з БпАК

Добавлено: 26.02.2021 Переглянуто: 430

На кафедрі спеціальних інформаційних систем та радіотехнічних комплексів факультету бойового застосування систем управління і зв’язку відбувся науково-практичний семінар з обговорення варіантів захисту ОВТ, військових об’єктів від керованих боєприпасів запущених з БпАК

На семінарі, під керівництвом заступника начальника інституту з наукової роботи полковника Григорія Радзівілова, обговорювалися доповіді ТВО начальника кафедри підполковника Олексія Восколовича щодо аналізу застосування БпАК у сучасних військових конфліктах.

Представники кафедри інституту та НЦЗІ представили доповіді стосовно впровадження варіантів захисту військових об’єктів ОВТ від керованих боєприпасів запущених з БпАК.