Урочисте підняття Державного Прапору України

Добавлено: 23.08.2016 Переглянуто: 1650

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України у Військовому інституті відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора. Сьогодні у всіх вищих військових навчальних закладах, частинах підняли Державний Прапор, цей ритуал об’єднує всіх українців, святкування Дня Державного Прапору України спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, виховання поваги громадян до державних символів країни — наголосив начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Євген Степаненко. Завершилася церемонія нагородженням кращих військовослужбовців інституту з нагоди 25-ї річниці Незалежності України та проходженням урочистим маршем.