Курсанти ВІТІ віцечемпіони міжнародного проєкту Peer-to-peer

Добавлено: 24.02.2021 Переглянуто: 451

Відбувся фінал міжнародного проєкту «Peer-to-peer», де команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут зайняла друге місце.

Проєкт «OFFake», який представляли курсанти у вигляді програмного комплексу включає у себе – сайт, телеграм-канал, телеграм-бот, який дає можливість перевіряти інтернет новини на достовірність.

Зазначимо, що “Peer-to-peer” започаткований у рамках розвитку спроможностей Збройних Сил України та інших складових сектору безпеки і оборони України щодо виявлення та протидії російській пропаганді та дезінформації Управлінням стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України у взаємодії з американською агенцією EdVenture Partner.