Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Добавлено: 21.02.2021 Переглянуто: 151

За даними ЮНЕСКО, у світі існує близько 6000 мов, 43% з них знаходяться під загрозою зникнення. На думку фахівців, це трапляється в тому випадку, коли її перестають, з тої чи іншої причини, вживати та вивчати більше 30% носіїв мови.

Лише в Європі небезпека загрожує 30 мовам, а 13 із них перебувають на межі зникнення. Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу. Берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.

Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм відбирає мову.

Ліна Костенко