Курсанти інституту вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Добавлено: 20.02.2021 Переглянуто: 532

Курсанти ВІТІ вшановували подвиг загиблих учасників Революції Гідності – Героїв Небесної сотні, тих, хто у складні для країни дні від осені 2013 й до лютого 2014 боронили ідеали й принципи європейського вибору України та пожертвували власним життям заради нього.

Небесна Сотня – це уособлення громадянської та національної відваги й самовідданості. Події Майдану увійшли в історію України як символ патріотизму, єдності народу та героїзму, вчергове засвідчивши, що українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.