Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Курсанти взяли участь у Всеукраїнській тихій акції «Ангели пам’яті»

Добавлено: 19.02.2021 Переглянуто: 158


Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за ініціативи кафедри військово-гуманітарних дисциплін приєдналися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті».

Це символічна традиція згадувати загиблих за Україну паперовими ангелами. Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із паперу, що символізують загиблих за Україну і нашу спільну гірку пам’ять та віру в перемогу добра над злом. Паперових ангелів у Києві розвішують на деревах, що були свідками розстрілу мирних українців, котрі відстоювали своє право на гідність та свободу слова, вибору, життя.

Курсанти виготовили власних ангелів та повісили їх на дерева висловивши цим підтримку цій акції та шану до полеглих. Кожен ангел особливий та цінний, бо несе віру у майбутнє та безсмертя душі, яка покинула цей світ: « Мій ангеле, ти за́вжди поруч йдеш…»

Щиро дякуємо всім, хто приєднався до нас.

Вічна пам’ять Героям…

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх