УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти взяли участь у Всеукраїнській тихій акції «Ангели пам’яті»

Добавлено: 19.02.2021 Переглянуто: 258


Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за ініціативи кафедри військово-гуманітарних дисциплін приєдналися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті».

Це символічна традиція згадувати загиблих за Україну паперовими ангелами. Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із паперу, що символізують загиблих за Україну і нашу спільну гірку пам’ять та віру в перемогу добра над злом. Паперових ангелів у Києві розвішують на деревах, що були свідками розстрілу мирних українців, котрі відстоювали своє право на гідність та свободу слова, вибору, життя.

Курсанти виготовили власних ангелів та повісили їх на дерева висловивши цим підтримку цій акції та шану до полеглих. Кожен ангел особливий та цінний, бо несе віру у майбутнє та безсмертя душі, яка покинула цей світ: « Мій ангеле, ти за́вжди поруч йдеш…»

Щиро дякуємо всім, хто приєднався до нас.

Вічна пам’ять Героям…

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх