Через рівність та порозуміння до захисту і безпеки

Добавлено: 13.02.2021 Переглянуто: 405

Курсанти ВІТІ взяли участь у ґендерному квесті закладів вищої освіти сектору оборони та безпеки в рамках проєкту "Через рівність та порозуміння до захисту і безпеки"!

Головна мета заходу - реалізація принципів гендерної рівності серед курсантів і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

На етапі онлайн-тестів наша команда стала першою серед 24 навчальниз закладів!

Крім того, окремо члени журі відзначили команди-дебютантів, серед яких команда нашого навчального закладу.

Також, за етапі оцінки відео-ролику, курсанти уввійшли до номінації "Гібридні стихії"!

До складу команди увійшли представники усіх факультетів інституту: курсантки Ольга БАКУМЕНКО, Олександра МОЛІБОГА, Єлизавета РУМЯНЦЕВА та курсанти Юрій САЛІТИЦЬКИЙ, Владислав ХМАРЮК.

Юнаки та дівчата виступали під гаслом: За нами майбутнє!

Вітаємо команду інституту з таким впевненим дебютним ривком!