20 лютого 2021 року команда ВІТІ імені Героїв Крут запрошує майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей

Добавлено: 11.02.2021 Переглянуто: 801

20 лютого 2021 року команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей. Через карантинні вимоги ми маємо повідомити наших гостей про обов’язкове дотримання правил носіння засобів індивідуального захисту та збереження соціальної дистанції.

У програмі заходу:

1. Зустріч з командуванням інституту.

2. Демонстрація фільму про інститут.

3. Екскурсія навчальним закладом з коротким екскурсом про підготовку військових фахівців за різними спеціальностями.

4. Відповіді на запитання.

Для проведення заходу гостей буде поділено на три окремі групи:

І-ша група – з 9.30 по 11.00

ІІ-га група – з 11.10 по 12.40

ІІІ-тя група – з 12.50 по 14.20

ВАЖЛИВО: Для участі в заході необхідно завчасно пройти реєстрацію (після реєстрації на вашу електронну адресу надійде запрошення на День відкритих дверей, в якому буде визначено час відвідування та номер групи. Запрошення необхідно буде показати на КПП інституту з мобільного пристрою або у роздрукованому вигляді).

Зареєструватись для участі ви можете за посиланням -

Реєстрація до Дня відкритих дверей ВІТІ (інформація від 11.02.2021)