Розпочала свою роботу екзаменаційна комісія атестації курсантів за ступенем вищої освіти «бакалавр»

Добавлено: 08.02.2021 Переглянуто: 433

Сьогодні розпочала свою роботу екзаменаційна комісія атестації курсантів за ступенем вищої освіти «бакалавр».

У перший день відбулося організаційне засідання на якому представили голову екзаменаційної комісії. Він є начальником одного з управлінь Командування Військ зв’язку та кібербезпеки ЗС України полковник Віталій Жуков та голів підкомісій.

Голова комісії визначив вимоги та побажав вдалого захисту курсантам.

- Впевнений, що ті знання, які ви здобули під час навчання, неодмінно проявите під час захисту кваліфікаційних робіт, - зазначив полковник Віталій Жуков

Наразі курсанти захищатимуть свої кваліфікаційні роботи, а потім на них чекає іспит з іноземної мови.

Бажаємо успіхів майбутнім «бакалаврам»