Он-лайн олімпіада з англійської мови

Добавлено: 08.02.2021 Переглянуто: 592

В рамках проведення тижня англійської мови науково-педагогічним складом кафедри іноземних мов була проведена он-лайн олімпіада з англійської мови для курсантів першого та другого курсів.

Для проведення олімпіади були використані технології Google Class.

За результатами олімпіади призові місця зайняли наступні курсанти:

1 місце: Манжай Георгій (292 навчальна група), Турчак Ольга (201 навчальна група) та Цимбалюк Максим (205 навчальна група).

2 місце: Сачук Олександр(292 навчальна група), Шелудько Марина (204 навчальна група).

3 місце: Сорокотяга Михайло (205 навчальна група), Ферябов Євген (292 навчальна група) та Круглик Артем(203 навчальна група).

Переможці олімпіади братимуть участь у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови.