Слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочали останній навчальний модуль

Добавлено: 08.02.2021 Переглянуто: 504

Цього тижня офіцери-зв’язківці розпочали фінальний навчальний модуль - «Колективна фахова підготовка». Де вони будуть опановувати техніку зв’язку у складі екіпажів. Спочатку зв’язківці відправились до навчального поля, де вчились обладнувати позиції апаратних та розгортати намети

Також попри мокрий сніг з дощем, офіцери вкотре продемонстрували чудові навички стрільби з позиції лежачи. Адже в майбутньому виконувати бойові завдання доведеться не тільки за сприятливих погодних умов.

Чудовим завершенням навчального тижня стали настільні ігри, волейбол, пін-понг, перегляд фільмів та ще багато цікавого.

Менш ніж за місяць офіцери за призовом після складання комплексного екзамену та випуску поповнять військові частини та підрозділи Збройних сил України.

.