24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Практичні заняття з тактичної медецини провели з першокурсниками

Добавлено: 20.08.2016 Переглянуто: 1212

Група інструкторів благодійної організації «44 навчальний центр» провели комплексні практичні заняття з військово-медичної підготовки за темою «Курс бійця - рятівника». Учасниками заходу стали курсанти набору 2016 року Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Заняття були організовані в навчально-польовому центрі, де курсанти проходять первинну військово-професійну підготовку. Головною метою було навчити кожного майбутнього бійця практичним навичкам надання першої медичної допомоги пораненому, самодопомоги та взаємодопомоги безпосередньо в бойових умовах. Під час занять першокурсники тренувалися в наданні першої медичної допомоги та евакуації поранених безпосередньо із зони ведення вогню до місць надання кваліфікованої медичної допомоги. Інструктори - волонтери вчили курсантів користуватися медичними засобами, які є у кожного воїна в бою, а також використовувати підручні засоби, щоб під час бойових дій боєць зміг зупинити кровотечу і зробити всі необхідні дії для збереження життя собі або пораненому товаришу. Особовий склад висловив слова вдячності інструкторам за проведенні заняття та надану можливість практичного відпрацювання всіх життєвих ситуацій які можуть знадобитися подальшій службі майбутніх офіцерів-зв’язківців.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net