Сьогодні, 29 січня, начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук з курсантами інституту вшанували пам’ять Героїв битви під Крутами

Добавлено: 29.01.2021 Переглянуто: 745

У церемонії покладання квітів до могили Героям Крут де поховані 28 Героїв, учасників битви під Крутами, що на Аскольдовій могилі, взяли участь: заступник голови КМДА Марина Хонда, голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Кондрашова,керівник апарату Печерської райдержадміністрації Олена Донець, представники Департаменту суспільних комунікацій КМДА, члени «Пласту» та Української академії лідерства.

Захід завершився проходженням урочистим маршем курсантів Почесної варти повз Пам’ятний Хрест Героям Крут.

ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ!

ВІЧНА ЇМ СЛАВА!