ІІІ (міський) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Добавлено: 28.01.2021 Переглянуто: 810

Шановні курсанти ВІТІ, запрошуємо всіх охочих взяти участь у ІІІ (міському) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який цього року відбудеться в дистанційній формі.

Для участі в ІІІ (міському) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка необхідно зареєструватися за посиланням: https://cutt.ly/djv0ErO та надіслати якісну фотокопію або скан-копію виконаної роботи на електронну адресу [email protected] до 29 січня 2021 року включно.

У заголовку листа необхідно вказати прізвище та ім’я, курс та заклад освіти, у якому навчається учасник.

Підставою для проведення конкурсу в дистанційній формі є:

Лист Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1/9-553 «Про проведення ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»,

Наказ Департаменту освіти і науки від 20.01.2021 № 8 «Про проведення І та ІІІ етапів ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020/2021 навчальному році».

Завдання ІІІ (міського) етапу XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для курсантів:

Напишіть твір на тему «Уроки минулого – проєкція на майбутнє (історичні теми і мотиви у творчості Тараса Шевченка)», використовуючи цитати із творів поета.

Обсяг до 3 стор.

Рекомендації щодо виконання завдання:

Твір повинен бути написаний розбірливим почерком, з інтервалом через рядок зошита в лінійку, кульковою ручкою одного кольору, у тексті не повинно бути жодних позначок чи виправлень, підкреслень, заборонено використання коректора.

Роботи, надіслані після вказаного часу та з порушенням умов виконання завдання, не приймаються і не розглядаються.