24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Першокурсники Військового коледжу сержантського складу інституту удосконалюють навички стрільби

Добавлено: 18.08.2016 Переглянуто: 1340

У Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з першокурсниками набору 2016 року були проведені практичні заняття на полігоні навчального центру військ зв’язку ЗС України в м. Полтава. Протягом дня на стрільбищі навчального центру курсанти виконували вправу з метання оборонної навчально-імітаційної ручної гранати з місця з окопу. А в нічний час проводили практичні заняття по виконанню нічних навчальних стрільб з автомата АК – 74. Сьогодні майбутньому фахівцю зв’язку вкрай важливо досконало володіти своєю штатною зброєю, влучно стріляти, бути фізично та психологічно загартованим, ці знання повинні бути закріплені практикою та відпрацьовані до автоматизму. Лише так у майбутньому сержант зможе підготовити особовий склад до дій в умовах реального бою, — наголосив начальник військового коледжу полковник Кирило Злобін.

Як висновок проведення зазначеного заняття можна вважати не тільки якісне виконання стрільб, а й патріотичний аспект професійного виховання майбутніх звязківців, тому що в умовах сучасного загальновійськового бою досконале володіння зброєю є головним у досягненні перемоги над супротивником.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net