Офіцери-зв’язківці покращують отримані знання та підвищують свій морально-бойовий дух

Добавлено: 25.01.2021 Переглянуто: 407

Для офіцерів-слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікацї ВІТІ минулий тиждень став не менш насиченим аніж попередній. Адже протягом семи днів офіцери-зв’язківці інтенсивно вивчали сучасні засоби зв’язку, проводили стрільби, опановували БПЛА та дізналися чимало чого цікавого і корисного.

Справжньою родзинкою тижня стала навчально-тренувальна гра у пейнтбол, підчас якої майбутні офіцери відточували на практиці здобуті навички зі стрільб, тактичні дії у складі двійок і трійок, а також евакуацію пораненого та захоплення базового табору противника.

Вже наступний тиждень для слухачів обіцяє бути ще більш динамічним та захоплю.