Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Про Військово-лікарську комісію розповімо онлайн

Добавлено: 18.01.2021 Переглянуто: 286

20.01.2021 відбудеться онлайн-зустріч з представниками медичної служби ВІТІ щодо проходження Військово-лікарської комісії майбутніми вступникам на офіційній сторінці інституту у Facebook .

Ми зібрали найактуальніші та найчастіші питання вступників та їхніх батьків! Під час ефіру кожен глядач гарантовано отримає змістовну відповідь від професіоналу!

Не встигли задати питання!? Не турбуйтесь! Ми чекаємо на них під нашим постом про зустріч у Facebook за посиланням.

Про Військово-лікарську комісію розповімо онлайн (інформація від 18.01.2021)