Курсанти інституту наполегливо готуються до військового параду з нагоди Дня незалежності України

Добавлено: 17.08.2016 Переглянуто: 2941

Сьогодні на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу «АВІАНТ» пройшло останнє загальновійськове тренування Маршу Незалежності на якому Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив хід підготовки особового складу, який залучається до військового параду та провів стройовий огляд парадних розрахунків. Під час проведення військового параду з нагоди святкування 25-річниці Незалежності України військовослужбовці Збройних Сил України продемонструють нові зразки парадної та повсякденної форми одягу, яка повністю відрізняється від попередньої та відповідає сучасним стандартам. Начальник військ з’вязку Збройних Сил України генерал–майор Володимир Рапко разом з начальником Військового інституту перевірили зовнішній вигляд парадного розрахунку зв’язківців.

У цьому році в парадному розрахунку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації беруть участь 14 учасників, які приймали безпосередню участь у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час АТО, із них 4 офіцера - полковник СТЕПАНЕНКО Євген Олександрович - начальник інституту, будучі командиром бригади зв’язку з початку АТО на сході України виконував складні бойові завдання по забезпеченню зв’язком та управлінню частин і підрозділів, які знаходились в Донецькій та Луганських областей, полковник ПЕТРОВСЬКИЙ Олег Євгенійович - заступник начальника інституту по роботі з особовим складом, учасник АТО, крокує у складі командної групи парадного розрахунку, капітан СТАРОВОЙТ Дмитро Олександрович - курсовий офіцер факультету Інформаційних систем та мереж інституту, учасник АТО, крокує в прапороносній групі, молодший лейтенант КІЯНОВСЬКИЙ Костянтин Михайлович - курсовий офіцер факультету Захисту інформації, учасник АТО, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі, нагороджений державною нагородою орденом «За мужність ІІІ ст.».

Курсанти, учасники АТО:

• солдат Апбієв Максим Юрійович;
  • солдат Мартинюк Денис Валерійович;
  • солдат Рибарчук Іван Сергійович;
  • мол.сержант Семенишин Роман Васильович;
  • мол. сержант Мельничук Євгеній Олександрович;
  • мол. сержант Хміль Тарас Володимирович;
  • мол. сержант Ковтун Денис Алікович;
  • солдат Ліщинський Дмитро Юрійович;
  • солдат Диган Дмитро Іванович;
  • старший солдат Цибульський Вячеслав Валентинович, учасник АТО, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі, нагороджений медаллю “Захисник Вітчизни”.

Курсанти інституту у складі парадного розрахунку відмінники навчання:

• солдат Забужанський Микола Сергійович 154 навчальна група.
  • солдат Чуприна Микола Валерійович 151 навчальна група.
  • солдат Педоренко олег Миколайович 153навчальна група.

Продовжувачі військової династії:

• курсант 151 навчальної групи факултету Телекомунікаційних систем та мереж солдат ФАРІГА Михайло, закінчив Кременчузьке педагогічне училище в 2010 році, в 2010 році призвався до лав ЗС України за контрактом, в 2015 році вступив до ВІТІ. Батько: старший прапорщик Фаріга Юрій Володимирович, в Збройних Силах України з 1991 року, на даний час проходить службу у складі 79-ї окремої аеромобільної бригади, учасник АТО, дід - прапорщик Фаріга Володимир Валерійович, ветеран ВВВ;
  • курсант 154 навчальної групи факультету Телекомунікаційних систем та мереж солдат НАУМЕЦЬ Олексій, в 2015 році вступив до ВІТІ, Батько: полковник НАУМЕЦЬ Дмитро Іванович, начальник курсу Командно-штабного інституту НУОУ ім. Івана Черняховського, учасник АТО, приймає участь в парадному батальйоні від НУОУ, прадід: старший сержант НАУМЕЦЬ Данило Олексійович, учасник ВВВ, загинув в 1945 році в м. Берлін, Німечинна.