Розпочинаємо рік онлайн

Добавлено: 16.01.2021 Переглянуто: 482

16 січня курсантами ВІТІ спільно з Публічними бібліотеками Солом'янки було проведено онлайн - захід "Випускник ВІТІ - інтелектуальна еліта Збройних Сил України".

Під час Прямого етеру військовослужбовці поділились враженнями про навчання у ВІТІ, розповіли про розвиток у стінах інституту під час карантину, підняли нагальні питання про військову службу та розвиток Збройних Сил України, відповіли на питання глядачів.

Під час насиченого етеру було піднято такі тезиси:

Чому саме ВІТІ?

Вступна кампанія ВІТІ/Правила прийому - 2021

Участь курсантів ВІТІ у міжнародному співробітництві, національних Хакатонах

Чи важке навчання у ВІТІ?

Яка спеціальність є найперспективнішою?

Ким я стану після закінчення ВІТІ?

Чи у ВІТІ готують майбутніх офіцерів винятково для Збройних Сил України?

Ведучими етеру стали: курсант 5го курсу факультету інформаційних технологій старший солдат Дмитро ТЕСЛОВ, курсантка 4го курсу факультету телекомунікаційних систем солдат Анастасія РУДНІЦЬКА, курсант 1го курсу факультету інформаційних технологій солдат Юрій САЛІТИЦЬКИЙ.

Подивитись ефір можна за посиланням -

Онлайн-зустріч із курсантами (інформація від 16.01.2021)