Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

У ВІТІ відкрито оновлену спортивну залу

Добавлено: 14.01.2021 Переглянуто: 370

Фізичне виховання курсантів є цілісним процесом, у якому розвиток поєднується з розумовою освітою і вихованням: моральним, естетичним, патріотичним.

Командування ВІТІ завжди приділяє значну увагу покращенню матеріально - технічної бази інституту. Спортивна база інституту не стала виключенням.

З нового навчального семестру у військовому інституті функціонує оновлена спортивна зала.

Тепер заняття та тренування курсантів будуть відбуватись у найсучаснішій спортивній залі з кращим оснащенням!

- Курсанти та викладачі кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту максимально задоволені таким апгрейдом. Тепер маємо більше можливостей, розширюємо кордони. Сучасні тренажери, знаряддя та крутий дизайн нової зали не можуть не радувати курсантів інституту, тут їм набагато приємніше та цікавіше займатись, - прокоментував оновлення викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту капітан Олександр Непомнящий.