Курсантами четвертого курсу ВІТІ розпочато роботу над кваліфікаційною роботою за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти

Добавлено: 13.01.2021 Переглянуто: 576

Відпустка вже скінчилась і розпочалась активна діяльність над кваліфікаційною роботою за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти курсантами четвертого курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Бакалаврська робота – це кваліфікаційна робота, яка є підсумковим етапом навчання відповідного ступеня вищої освіти, на якому курсант виконує самостійну роботу.

Основними завданнями виконання кваліфікаційної роботи є:

- закріплення та поглиблення теоретичних знань та набуття умінь самостійного вирішення конкретних завдань;

- набуття умінь самостійного аналітичного опрацювання та обґрунтування конкретних проблем;

- розвиток умінь курсанта самостійно систематизувати та аналізувати літературу з теми, оволодіння методикою досліджень узагальнень та логічного викладу матеріалу.

Вже зовсім скоро на курсантів чекають захист кваліфікаційних робіт та складання іспитів до магістратури.

Бажаємо майбутнім бакалаврам успіхів!