Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

У батальйоні забезпечення навчального процесу ВІТІ стартував навчальний рік

Добавлено: 11.01.2021 Переглянуто: 217

Сьогодні, 11 січня, з нагоди початку 2021 навчального року у батальйоні забезпечення навчального процесу інституту, відбулося урочисте шикування особового складу.

Під час заходу командири визначили кращий підрозділ з якості виконання програми бойової підготовки та пріоритетні напрямки діяльності у 2021 році.

Після проведення шикування підрозділ відбув до автопарку для вручення озброєння та військової техніки.

Крім цього, були проведенні заняття з національно-патріотичної підготовки.