24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Перші спортивні досягнення курсантів під час ПВПП

Добавлено: 15.08.2016 Переглянуто: 1259

14.08.2016 року у польовому таборі була проведена Спартакіада між курсантами першого курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, які на даний час проходять первинну військово-професійну підготовку та курсантами Військово-морської академії, які на базі однієї із частин військ зв’язку проводять тренування парадного розрахунку для участі у Військовому параді з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Спартакіада проводилась по трьом видам: волейбол, настільний теніс, перетягування канату. По всім трьом видам перемогу отримали курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Окремо проводились змагання між курсантами першого курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з футболу та естафета.

Традиційно під час підведення підсумків команди та курсанти, що зайняли призові місця, були нагороджені призами. Захід завершився захоплюючим виступом роти почесної варти ВМС ЗС України, які показали дуже високий рівень колективної згуртованості, наполегливості, сили волі, дисциплінованості, вміння володіти своїм тілом та зброєю.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net