31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У інституті відбувся випуск молодших лейтенантів

Добавлено: 13.08.2016 Переглянуто: 1181

13 серпня 2016 року на Курсах військової підготовки та підвищення кваліфікації, які функціонують на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, відбувся випуск молодшого офіцерського складу.

35 осіб рядового, сержантського та старшинського складу з вищою освітою з різних областей України проходили курс військової підготовки, здобуваючи поглиблені знання військової справи зв'язківців.

Старший офіцерський склад передав свої знання, уміння й навички не тільки по спеціально-технічним, оперативно-тактичним, але і тактико-спеціальним навчальним дисциплінам.

Особовий склад вивчав новітні засоби зв'язку, досконалі принципи і способи організації зв'язку, опанував модернізовані цифрові засоби, що дозволить у подальшому забезпечувати стійким та надійним зв'язком військові частини та органи військового управління. Варто зауважити, що значна частина військовослужбовців, які отримали первинне військове звання офіцерського складу «молодший лейтенант», виконуючи спеціальні завдання зв'язку, неодноразово побували на Сході України в районі проведення АТО.

Побажаємо молодшим лейтенантам здоров'я, успіхів у щоденній військовій службі, продовжувати виконувати свій обов'язок мужньо і рішуче, чесно й самовіддано та гідно нести звання зв'язківців! Адже завдяки молодому поповненню офіцерського корпусу наша держава примножуватиме військовий потенціал незалежної європейської країни!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net