Старт зимової сесії в інституті

Добавлено: 16.12.2020 Переглянуто: 390

Зимова сесія - час важкий, особливо для курсантів першого курсу. Перша сесія асоціюється у першокурсників з чимось новим, незнайомим.

Як же скласти всі іспити без проблем?

По-перше, правильно організувати час та розставити пріоритети в підготовці до іспитів під час сесії. Якісні знання навчального матеріалу надають впевненості на іспитах.

По-друге, вивчаючи матеріал з того чи іншого екзаменаційного питання, постарайтеся запам’ятати найголовніше.

По-третє, безпосередньо ж перед іспитом постарайтеся себе не накручувати, потрібно лише вірити в себе та свої можливості, та менше слухати інших.

Головне – не переживати і не боятися. Не живіть одними іспитами, живіть тим, що буде після – канікулами!

Бажаємо всім курсантам вірити в себе і все буде добре!

Вдалою всім зимової сесії та відмінних оцінок!