24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У інституті триває табірний збір з курсантами першого курсу набору 2016 року

Добавлено: 10.08.2016 Переглянуто: 1179

Первинна військово-професійна підготовка курсантів, є обов'язковою складовою частиною військово-професійного навчання та практичної підготовки майбутніх офіцерів- звязківців до виконання службового обов'язку за посадовим призначенням за певною спеціальністю. А де краще набути цих вмінь та навичок як не у полі, під час табірного збору.

У навчально – польовому центрі, який створений на базі однієї із частин військ звязку ЗС України для курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації набору 2016 року уперше створені усі необхідні умови для навчання в польових умовах. Дуже важливо сьогодні інтегрувати теоретичні знання в практичну підготовку майбутніх офіцерів-звязківців. Процесом становлення молодих військовослужбовців постійно керують досвідченні командири, офіцери по роботі з особовим складом, науково-педагогічні працівники, військові лікарі та інші фахівці, — розповів начальник військового вишу полковник Євген Степаненко.

Сьогодні, при підготовці першокурсніків наголос робиться саме на практичну підготовку, на проведення якої відводиться близько 70 відсотків навчального часу. Головною метою якою є підготовка курсанта як солдата, здатного впевнено діяти на полі бою та вести вогонь зі стрілецької зброї; фізично та морально адаптувати, фактично ще учорашнього школяра, до умов військової служби, створивши таким чином міцне підґрунтя для оволодіння військовою кваліфікацією фахівця військ зв'язку; підготувати курсанта до прийняття Військової присяги. Із курсантами проводяться заняття із Статутів Збройних Сил України, з тактичної, розвідувальної, інженерної, військово-медичної, топографічної, вогневої та стройової підготовки, підготовку зі зв'язку, підготовку із захисту від зброї масового ураження.

Керівництвом первинної військово-професійної підготовки, викладачами кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту, значна увага приділяється фізичному вихованню майбутніх офіцерів. Загартовування курсантів відбувається під час навчальних занять, ранкової фізичної зарядки, спортивно-масової роботи, фізичного виховання в процесі навчально-бойової діяльності.

Також, в ході польових занять та у вихідні дні, офіцерами по роботі з особовим складом з першокурсниками постійно проводяться заходи військово-патріотичного виховання. Організовуються спортивні свята та заходи дозвілля.

По завершенню курсу первинної військово-професійної підготовки усі курсанти І курсу складуть Військову присягу на вірність Українському народові.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net