Курси підвищення кваліфікації з поглибленого вивчення можливостей обладнання радіозв’язку виробництва “Harris”

Добавлено: 08.12.2020 Переглянуто: 921

Програмне забезпечення обладнання радіозв’язку виробництва корпорації “Harris” постійно оновлюється, з’являються нові функції та режими роботи.

З метою якісної підготовки викладачів кафедри радіо- та супутникового зв’язку факультету телекомунікаційних систем, а також фахівців Наукового центру зв’язку та інформатизації Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут до виконання функціональних обов’язків, пов’язаних з навчанням курсантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, а також виконання завдань у складі мобільних груп, які направляються до військових частин, на кафедрі радіо- та супутникового зв’язку організовано проведення курсів підвищення кваліфікації для поглибленого вивчення можливостей обладнання радіозв’язку виробництва корпорації “Harris”.

Головним завданням курсів - є надання слухачам знань, умінь і практичних навичок з питань інтеграції різнорідних радіомереж для забезпечення функціонування автоматизованих систем управління з використанням апаратури внутрішнього зв’язку та комутації (Intercom RF-7800I) та ІР-мереж.

На заняття, які триватимуть з 08 по 10 грудня будуть залучені курсанти випускного курсу за спеціальністю "Телекомунікації та радіотехніка".