31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У інституті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня військ зв’язку ЗС України

Добавлено: 08.08.2016 Переглянуто: 1478

8 серпня в Україні відзначається професійне свято воїнів-зв’язківців — День військ зв’язку. Саме 8 серпня 1920 в Києві, на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації почалася підготовка зв'язківців на других Київських військово-інженерних курсах. Тим самим було покладено початок славетної історії військ зв'язку. Сьогодні інститут розвивається і здійснює підготовку військових фахівців на основі світових досягнень науки і техніки, а визначені завдання вимагають від особового складу інституту в будь-яких умовах забезпечити надійний стійкий зв’язок і стати на захист Батьківщини. Яскравим свідченням цього є успішне виконання завдань нашими випускниками із забезпечення зв’язку під час проведення антитерористичної операції на сході України. За мужність і героїзм, зразкове виконання військового обов’язку 15 випускників нашого навчального закладу відзначені державними нагородами, з них 11 – посмертно зазначив у своїй промові начальник інституту полковник Євген Степаненко. У цей святковий день керівництво інституту разом з гостями та ветеранами вшанували пам’ять воїнам-звязківцям, які віддали життя під час ВВВ, покладанням квітів до Монументу Героям - зв’язківцям. Після нагородження кращих військовослужбовців особовий склад навчального закладу пройшов урочистим маршем. Урочистості завершилися святковим концертом, який зв’язківцям подарував зведений військовий оркестр із м. Житомира, Полтави, Миколайова та Сум. Зі святом дорогі зв’язківці!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net