Курсанти та офіцери ВІТІ долучилися до онлайн-забігу «Ветеранська десятка» ювілейного п’ятого Дніпровського півмарафону

Добавлено: 21.11.2020 Переглянуто: 517

Під час ювілейного п’ятого Дніпровського півмарафону «5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON» у форматі онлайн відбувся онлайн-забіг для ветеранів АТО/ООС “Ветеранська десятка” в якому взяли участь курсанти та офіцери Військового інституту.

Учасники “Ветеранської десятки” долали дистанцію на 10 км. Участь в забігу взяли також підрозділи діючих військових ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ, МВС, ліцеїсти, ветерани війни, родини загиблих учасників бойових дій, громадські об’єднання ветеранів АТО, добровольчих формувань та волонтерів.

Зазначимо, що забіг «Ветеранська десятка” започатковано спільно з Національною радою спортивної реабілітації захисників України за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка.