УВАГА!!! ХІІІ науково-практична конференція відбудеться 3 грудня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у форматі online!                         12 грудня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою бойового застосування систем управління та зв'язку (спеціальність 253 Військове управління) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                         

День Десантно-штурмових військ ЗС України

Добавлено: 21.11.2020 Переглянуто: 228


В Україні відзначають День десантно-штурмових військ. Це свято було встановлено указом президента від 21 листопада 2017 року.

У той же день в Україні свято вперше відзначили урочистою церемонією на Михайлівській площі у Києві, в ході якої Президент й військове командування вручили нову символіку: багряний берет замість блакитного, штандарт Командувача десантно-штурмових військ, прапор роду військ та було встановлено нову клятву.

Ми вітаємо всіх тих, хто в небезпечних ситуаціях, в умовах нелюдських фізичних і психологічних навантажень здатні впевнено долати всі загрози і перемагати.

Бажаємо міцного здоров’я та професіоналізму!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх