День сержанта Збройних Сил України

Добавлено: 18.11.2020 Переглянуто: 659

Вшановуючи відданість, відповідальність та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, з метою примноження військових традицій сержантського і старшинського складу ЗСУ, Указом № 153/2019 від 19 квітня 2019 року Президент України установив День сержанта Збройних Сил України. Він відзначається щороку 18 листопада.

Цього року цей день відзначатимуть вже вдруге.

Сержанти є беззаперечними лідерами для солдат, зразком для підлеглих, опорою для командирів.

Саме від ваших особистих командирських якостей сьогодні залежить виконання завдання підрозділом.

Не даремно девізом сержанта є честь, відповідальність, професіоналізм.

Сьогодні у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут кращих сержантів нагородили пам'ятними відзнаками, грамотами та подяками.

Бажаємо вам, дорогі сержанти, щастя, добра, благополуччя, міцного здоров’я, незламності духу та нових успіхів!