УВАГА!!! ХІІІ науково-практична конференція відбудеться 3 грудня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у форматі online!                         12 грудня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою бойового застосування систем управління та зв'язку (спеціальність 253 Військове управління) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)

День сержанта Збройних Сил України

Добавлено: 18.11.2020 Переглянуто: 319

Вшановуючи відданість, відповідальність та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, з метою примноження військових традицій сержантського і старшинського складу ЗСУ, Указом № 153/2019 від 19 квітня 2019 року Президент України установив День сержанта Збройних Сил України. Він відзначається щороку 18 листопада.

Цього року цей день відзначатимуть вже вдруге.

Сержанти є беззаперечними лідерами для солдат, зразком для підлеглих, опорою для командирів.

Саме від ваших особистих командирських якостей сьогодні залежить виконання завдання підрозділом.

Не даремно девізом сержанта є честь, відповідальність, професіоналізм.

Сьогодні у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут кращих сержантів нагородили пам'ятними відзнаками, грамотами та подяками.

Бажаємо вам, дорогі сержанти, щастя, добра, благополуччя, міцного здоров’я, незламності духу та нових успіхів!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.