Пройшло друге загальновійськове тренування Маршу Незалежності

Добавлено: 05.08.2016 Переглянуто: 2667

Сьогодні 5 серпня на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу “АВІАНТ” пройшло друге загальновійськове тренування Маршу Незалежності. Процес підготовки до параду проконтролював Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. Цього року в урочистостях візьмуть участь понад 4 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України, а також понад 200 одиниць військової техніки.