УВАГА!!! ХІІІ науково-практична конференція відбудеться 3 грудня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у форматі online!                         12 грудня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою бойового застосування систем управління та зв'язку (спеціальність 253 Військове управління) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                         

З Днем працівника радіо, телебачення і зв’язку України!

Добавлено: 16.11.2020 Переглянуто: 221


Сьогодні, 16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку. Ще 1994 року це свято було встановлене указом Президента України за ініціативи працівників радіо, телебачення та телекомунікаційної галузі України.

Всі ми не уявляємо свого життя без інформації, без телебачення. Тому день радіо, телебачення і зв'язку значущий, в принципі, для кожної людини.

Дякуємо всім тим, чия робота пов’язана з нескінченними дедлайнами, різноманітними викликами, але саме від вас ми дізнаємося про найважливіші події сьогодення першими.

Бажаємо нових яскравих проєктів і творчого натхнення!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх