З Днем працівника радіо, телебачення і зв’язку України!

Добавлено: 16.11.2020 Переглянуто: 766

Сьогодні, 16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку. Ще 1994 року це свято було встановлене указом Президента України за ініціативи працівників радіо, телебачення та телекомунікаційної галузі України.

Всі ми не уявляємо свого життя без інформації, без телебачення. Тому день радіо, телебачення і зв'язку значущий, в принципі, для кожної людини.

Дякуємо всім тим, чия робота пов’язана з нескінченними дедлайнами, різноманітними викликами, але саме від вас ми дізнаємося про найважливіші події сьогодення першими.

Бажаємо нових яскравих проєктів і творчого натхнення!