УВАГА!!! ХІІІ науково-практична конференція відбудеться 3 грудня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у форматі online!                         12 грудня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою бойового застосування систем управління та зв'язку (спеціальність 253 Військове управління) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)

Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності

Добавлено: 09.11..2020 Переглянуто: 279

9 листопада 2020 року в День української писемності та мови тисячі українців по всьому світу беруть участь у флешмобі, приєднуються до цієї події представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики. Активними учасниками цього дійства стали викладачі кафедри військово-гуманітарних дисциплін та курсанти Військового інституту телекомунакацій та інформатизації імені Героїв Крут і Військового коледжу сержантського складу ВІТІ.

ХХ Радіодиктант національної єдності

Текст для ювілейного Радіодиктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Автор вважає, що написати Радіодиктант національної єдності варто всім українцям, адже це «філологічна математика, завдяки якій можна перевірити свою «філологічну притомність».

«Філологічна притомність» і цьогоріч об’єднала курсантів ВІТІ з усією національно – патріотичною спільнотою світу.

Плекаймо в собі українців!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.