Перше спільне тренування до параду

Добавлено: 02.08.2016 Переглянуто: 2028

Сьогодні 2 серпня 2016 року відбулося перше спільне тренування парадних розрахунків військових частин МО України та інших силових структур до військового параду на честь Дня незалежності, який відбудеться 24 серпня 2016 року у Києві. Кращими під час проходження урочистим маршем під час тренування були відмічені курсанти і слухачі п’яти військових навчальних закладів Міністерства оборони України. Зокрема, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Національного університету оборони України, Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Харківського університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, Житомирського військового інституту ім. Сергія Корольова Національного авіаційного університету.